Dla inwestorów

OBSŁUGA INWESTORA


Poszukiwanie inwestycji, której celem ma być długofalowy wynajem nieruchomości.

Obsługa inwestycji na tzw. flip, czyli kupno i sprzedaż z zyskiem w krótkim terminie.


 

DWA MODELE OBSŁUGI INWESTORA NA TAK ZWANY FLIP

  1. INWESTOR BIERNY
    zleca poszukiwanie, zakup, obsługę (z notarialnym pełnomocnictwem) oraz ostateczną sprzedaż SWOJEJ nieruchomości.
    Nieruchomość formalnie od samego początku jest własnością Inwestora. Przedstawiciel Spółki obsługuje sprawy organizacyjne i prawne na podstawie pełnomocnictwa notarialnego, które konieczne jest do reprezentowania Inwestora w każdej instytucji.
  2. INWESTOR CZYNNY
    pomagamy Inwestorowi wdrożyć się w proces inwestowania. Razem szukamy, kupujemy, organizujemy formalności, remontujemy i sprzedajemy mieszkanie. Dzięki temu Inwestor uczy się, jak samemu w przyszłości pracować ze swoimi inwestycjami aby uzyskiwać zysk przy każdej transakcji.

 

DLACZEGO MY?

Od samego początku sprawiamy, że Inwestor czuje się komfortowo i bezpiecznie.
Inwestor nie powierza nam swojego kapitału, gdyż nieruchomość od samego początku prawnie i formalnie należy do majątku Inwestora.

Inwestor ma pełne prawo decydowania o wszystkich aspektach związanych z obsługą prawną i formalną danej nieruchomości.
Przekazujemy Inwestorowi całą naszą wiedzę i doświadczenie. I nie tylko. Dajemy mu również wiedzę i doświadczenie innych inwestorów, z którymi się przyjaźnimy i z którymi współpracujemy.
Robimy wszystko, aby Inwestor jak najszybciej (jeśli tylko zechce) mógł samodzielnie inwestować w kolejne swoje nieruchomości. W przypadku jeśli nie ma czasu lub ochoty zajmować się swoimi inwestycjami chętnie pomagamy Inwestorowi obsługiwać wszystkie sprawy na podstawie pełnomocnictwa notarialnego. Dzięki temu Inwestor nie musi angażować się i poświęcać swój drogocenny czas.

Przejmujemy wszystkie sprawy związane z daną inwestycją i doprowadzamy do finalnej realizacji zysków poprzez sprzedaż i formalne zamknięcie inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu.